.
Hakkımızda

BETAMED, 1991 yılında diagnostik alanında hizmet vermek amacıyla Ankara'da kurulan, 1994 yılı itibariyle hizmetlerine Limitet şirketi olarak devam eden, 15m² lik ofisi ve tek personeli ile başladığı zorlu yolculukta sağlam ve hızlı adımlarla ilerlemeyi sürdüren köklü bir medikal firmadır.

Ofisimiz Ankara 'da 1240 m2 ( toplam 6 kat ) kapalı alan üzerine kurulmuş olup, bünyesinde toplam 92 personeli bulunmaktadır. İthalatını gerçekleştirdiğimiz, HPLC, Eliza, Klinik Biyokimya, Hematoloji ve IFA alanlarındaki diagnostik kit ve cihazların, Spesifik Kimyasallar ve Laboratuar Kimyasallarının, Westernblot Konfirmasyon kitlerinin, RIA, Photometric, Colorimetric, REA, RID, Direct MTP Assay, DNA Extraction, PCR, PCR Enzyme, Genetic Real Time PCR kitleri ve reaktifleri, İdrar ve Sediment Analizörleri, Reaktifleri, Stripleri ve Kontrollerinin Türkiye Temsilciliğini üstlenen firmamız, resmi ve özel kurumlara direk satış ve teknik servis hizmetinin yanı sıra Türkiye'de satış faaliyetli hizmet veren medikal firmalara da toptan satışı gerçekleştirmektedir.

BETAMED, günümüzde ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi sertifikasına sahip, kurumsal ve tam donanımlı bir şirket olarak, diagnostik alanında lider firmalar arasında yerini almış, ülkemizde kazandığının tamamını yine ülkemizde yatırıma dönüştüren kararlı bir firma olmayı başarmıştır. BETAMED 'in en büyük serveti, firmanın amaçlarına hizmet edecek enerji ve gayrete sahip, teknik becerilerle donatılmış kalifiye ve kaliteli personele sahip olmasıdır.
Betamed, kuruluşundan itibaren yürüttüğü prensipli çalışma sistemi ve yatırım faaliyetleri neticesinde kısa zamanda önemli bir büyüme oranı elde etmiş, bu istikrarlı yükselişine paralel olarak hedeflerini hep bir adım daha ileri taşımıştır

BETAMED ‘in başarılmış hedeflerinin en son örneği, medikal sektörün Diagnostik alanında üretime geçmek ve temsilcisi olduğumuz önemli markaların yanına kendi markamızı da eklemek için Ankara Polatlı ‘da 22.167m² lik açık arazi üzerinde 1500 m² ‘lik 4 kat ve teras kat olmak üzere toplam 6500 m² kapalı alana sahip Gordion Diagnostik üretim tesislerinin kuruluşudur. Temmuz 2007 itibariyle Diagnostik alanda üretimi de faaliyetlerimiz arasına katarak yolumuzda başarı ile yürümekteyiz.

GORDION, Ar-ge temeline dayalı Klinik Diagnostik ve Research Kitleri, Reaktifleri, Hücre Kültürü, Klinik HPLC, IFA, Eliza, Klinik Biyokimya ve Turbidimetri Kitleri, Reaktifleri, Kontrolleri, Kalibratörleri, ISE reaktifleri tasarımı ve üretimi konularında faaliyet göstermekte olup, enstitü mantığıyla çalışmaya gayret göstermektedir. Üretim alanında seçtiğimiz konularımızla Türkiye'de üretime dönük düşüncelerinde tüm meslektaşlarımıza öncülük yapan firmalardan biri olmanın gururunu yaşıyor ve tek olmamak dileğini taşıyoruz.

BETAMED ‘in Uzun yıllar ana temsilciliklerini başarıyla yürüttüğü dünya markalarını ise şöyle sıralayabiliriz;

GORDION DIAGNOSTIC LTD. / Türkiye
Klinik Biyokimya, Turbidimetry ve ISE Kitleri, Reaktifleri, Kontrolleri, Kalibratörleri ve Standartları / Elisa Kitleri / IFA Kitleri / HPLC Kitleri

DIRUI INDUSTRIAL CO. LTD./ Çin
Tam Otomatik Biyokimya Analizörleri, Hematoloji Analizörleri ve Reaktifleri

CHROMSYSTEMS GmbH / Almanya
Klinik HPLC kitleri, Reaktifleri, Kontrolleri, Standartları ve HPLC Cihazı modülleri.

ORGENTEC GmbH / Almanya
Otoimmun Elisa ve Immunblot Kitleri, Reaktifleri, Cihazları.

VIRION / SERION IMMUNDIAGNOSTICA GmbH / Almanya
TORCH ve diğer Enfeksiyon hastalıkları için Elisa Kitleri ve Reaktifleri ve CFT Reaktifleri

DYNEX TECHNOLOGIES / Amerika
MicroElisa Plate Okuyucuları, Yıkayıcıları ve Tam Otomatik Elisa Analizörleri ve sarfları.

IMMUNDIAGNOSTIK AG / Almanya
Elisa, HPLC, RIA, Photometric, Colorimetric, REA, RID, Direct MTP Assay, DNA Extraction, PCR, PCR Enzyme ve Genetic Real Time PCR Kitleri, Reaktifleri

MP BIOMEDICALS / Singapur
Confirmations (WESTERNBLOT)

URIT MEDICAL Co. / Çin

İdrar Analizörleri, Sedminet Analizörleri, Reaktifleri, Stripleri ve Kontrolleri

BIOSYSTEMS SA / İspanya
Immunofluorescence (IFA) Kitleri, Reaktifleri ve Cihazları

BOULE MEDICAL AB / MEDONIC / İsveç
Hematoloji Cihazları, Reaktifleri ve Kontrolleri & Kalibratörleri.

MERIDIAN LIFE SCIENCE / USA
Spesifik Kimyasallar & Laboratuar Kimyasalları

SCHARLAU / İspanya
Spesifik Kimyasallar & Laboratuar Kimyasalları

© Copyright 2011 Betamed. Yasal Uyarı. Tüm Hakları Saklıdır.